Hakkımızda

Değişim rüzgârının ektisi altında olan ülkemizde bu değişime paralel olarak modern toplumların ihtiyaçları da gelişmiş ve değişmiştir.
Bu değişim pek çok alanda olduğu gibi mobilya dünyasında da kendini gösterdiği için 1976 yılında Balıkesir'in Bandırma ilçesinde küçük bir marangoz atölyesi olarak başlatmış olduğumuz iş hayatımıza toplumumuzun ihtiyaçlarını, taleplerini ve değişime olan isteğini giderebilmek adına bir çok başarılı projeye imza atarak bizde kendimizi yenileyerek değiştirdik.
Günümüz mobilya ve dekorasyon dünyasında kapakların estetik hatlarının oluşturulması, hedef kitle memnuniyetini ön planda tutarak ihtiyaçların en iyi şekilde karşılanması için teknoloji, kaliteli malzeme, sektörel bilgi birikimine sahip tecrübeli kadro, beceri, organizasyon ve sürekli hizmet parolasıyla 2008 yılında makina parkurumuzu yenileyerek farklı tasarımlar sunmaya başladık.
Yıldız Membran Kapak bugüne kadar üretmiş olduğu ve kendi stilini yansıtan modeller güçlü referanslar elde etmesini sağlamıştır. Hizmet garantisi ve müşteri tercihi ile kapak üretmede elde ettiği başarıyla kalitenin öncüsü olmuştur.
Bir çok alanda evinize ve iş yerinize giren dolap kapaklarının zevk ve estetikle buluşmasını sağlamaya çalışıyoruz. Sahip olduğumuz teknolojisi ile oluşturduğumuz geniş renk, model ve kaliteli ürün yelpazesi ve uygun fiyat avantajlarımızla daima yanınızda olacağız.
Firmamız hedefleri ve vizyonu doğrultusunda çalışarak içinde bulunduğu sektörde marka olmak için bilgi ve tecrübesini kaliteye dönüştürme çabasındadır.
Sürekli artan verim, müşteri memnuniyeti ve iyi kalite ÖNCÜ İLKEMİZDİR.